emptycart

سبد خرید شما خالی است.

محصولات خاص را مشتریان خاص انتخاب می کنند.

فروش سازمانی

فروش سازمانی (همکاری بین سازمانی) یا B2B، روشی است که به وسیله آن کالاها و محصولات به سازمان‌های دولتی و خصوصی و خریداران عمده فروخته می‌شود.
با توسعه تجارت الکترونیک، فروش سازمانی نیز به فضای آنلاین وارد شده است و ارزش بازار جهانی آن در سال 2021 بیش از 8 هزار میلیارد دلار بوده و در سال 2027 به بیش از 18 هزار میلیارد دلار پیش‌بینی می‌شود.
به سادگی برای تمام همکاران و کارمندانتان با هر سلیقه و شرایطی گیفت کارت یا کد تخفیف هدیه دهید و از تخفیف‌ها و مزایای ویژه خرید سازمانی در پارچَت بهره‌مند شوید.

چرا صاحبان کسب و کار به راهکارهای فروش سازمانی ما نیاز دارند؟

خرید به‌صورت عمده

هرچند که ممکن است امکان خرید متعدد بعضی از محصولات برای مشتریان حقیقی در مرکز خرید آنلاین پارچَت  محدود شده باشد، اما این امکان برای مشتریان سازمانی، عمده و حقوقی وجود دارد که از تمام محصول موجود در سایت به هر تعداد، سفارش داده که پس از ارسال نمونه و تأیید نهایی از سوی سفارش‌دهنده در اسرع وقت تأمین و تقدیم خواهد شد.

کدهای تخفیف 

امروزه یکی دیگر از روش‌های مرسوم برای تقدیم هدایا در بستر تجارت الکترونیک، کدهای تخفیف مبلغی یا درصدی هستند که کسب‌وکارها می‌توانند برای تشویق کارکنان، مشتریان و همراهان تجاری خود از آن‌ها استفاده نمایند. پارچَت  مفتخر است تا اعلام نماید این امکان را برای کلیه کسب‌وکارهای سراسر کشور فراهم کرده و آماده است تا بر اساس سفارش، بدون هیچ‌گونه محدودیت این خدمات را در اختیار سازمان‌ها، شرکت‌ها و ارگان‌ها قرار دهد.

استقبال از کدهای هدیه در جهت ایجاد ارزش برای کسانی که ما را همراهی می‌کند به شکل فزاینده‌ای رو به افزایش است.

از سوی دیگر این امکان از طرف واحد فروش سازمانی ما وجود دارد که کدهای تخفیف اختصاصی برای اعضای باشگاه مشتریان کسب‌وکارها نیز تولید و در هر تعداد که نیاز مشتریان را برآورده می‌کند در اختیار قرار بگیرد

راه های تماس با ما

 

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 18 و پنجشنبه ها تا ساعت 14